Ośrodek Wypoczynkowy ApartSPORT we Władysławowie

Zaprasza na TANIE WCZASY DLA SENIORÓW NAD MORZEM

Zapraszamy zorganizowane grupy seniorów!!!

Z myślą o osobach powyżej 60 roku życia przygotowaliśmy specjalną ofertę pobytu dla Seniora nad morzem. Mają Państwo ten luksus, że mogą wyjechać gdzieś bez czekania na urlop. Dla Seniora każda pora roku jest dobra na wakacje, a wiosna i jesień to najlepszy moment, by wykorzystać dobroczynne walory Bałtyku, które można połączyć ze spokojnym lub aktywnym wypoczynkiem.

Oferta czasowa od 1 kwietnia do 31 maja
i od 1 września do 31 października

ZAKWATEROWANIE

– przestronne, wygodne pokoje 4-osobowe z łazienkami (prysznic, toaleta, umywalka)
– przytulne, komfortowo wyposażone 4-osobowe apartamenty z łazienkami (prysznic, toaleta, umywalka)

PEŁNE WYŻYWIENIE – TAKŻE PEŁNE WYŻYWIENIE WEGETARIAŃSKIE

– trzy posiłki: śniadanie, obiad (dwa dania) i kolacja serwowane w stołówce naszego ośrodka
– wyżywienie tradycyjne albo wyżywienie wegetariańskie
– jadłospis dostosowujemy także do specjalnych zaleceń lekarskich.

RELAKS I WYCISZENIE…
Ośrodek Wypoczynkowy „ApartSPORT” we Władysławowie idealnie się do tego nadaje. Kompleks położony jest 800 m od plaży. Z łatwością więc będą się mogli Państwo przekonać, jak relaksująco działa spacer nad morzem: morski pejzaż, szum fal, ukoi i wyciszy zmysły. Świeże, wypełnione jodem powietrze zregeneruje Państwa od środka. Po orzeźwiającym spacerze odpoczną Państwo w przestronnych pokojach z balkonami, które dopełnią relaksu.

ZABAWA I REKREACJA NA MIEJSCU
Wieczory nie muszą być nudne. Zapraszamy na potańcówki przy ulubionych melodiach i na karaoke, przygotujemy również ognisko przy muzyce, na którym będziemy serwować kiełbaski oraz inne pyszne dania grillowe, w tym także specjalnie przygotowane posiłki dietetyczne. Dla tych, którzy nie lubią zbyt długo siedzieć, są stoły do gry w piłkarzyki oraz cymbergaja.

ALTERNATYWA DLA PLAŻOWANIA
– Przejażdżki rowerowe po okolicy. Szczególnie polecamy szlak rowerowy półwyspem helskim. W pobliżu ośrodka znajdują się wypożyczalnie rowerów
– Spływ kajakowy rzeką Piaśnicą. Największym atutem spływu jest rekreacja i wypoczynek niewielkim nakładem sił, dzięki czemu szlak rzeką Piaśnicą     przemierzyć  może każdy, nawet rodziny z małymi dziećmi i osoby starsze.
– Wycieczka autokarowa z przewodnikiem na Hel lub do Trójmiasta.

 

CENNIK
– Zakwaterowanie z wyżywieniem (3 posiłki dziennie) – 55 zł od osoby. Cena obowiązuje przy pobycie minimum na 3 doby, minimum 3 osoby w pokoju.
– Zakwaterowanie z wyżywieniem (2 posiłki dziennie, śniadanie i obiadokolacja) – 50 zł od osoby. Cena obowiązuje przy pobycie minimum na 3 doby, minimum 3 osoby w pokoju.
– W cenę pobytu nie jest wliczony spływ kajakowy i wycieczka z przewodnikiem. Cena zostanie ustalona po zebraniu co najmniej dwudziestoosobowej grupy.