Jesień nad morzem to czas niezwykłej przemiany. Gwarne dotąd ulice miasta pustoszeją; plaże są spokojne i ciche, nie licząc szumu morskich fal i odgłosów mew. Wciąż świeci słońce, a piasek jest ciepły. Powietrze jest nasycone dobroczynnym jodem. Przyroda mieni się niezwykłą paletą barw morskich zieleni i granatu, mieszając się z kolorami nieba, żółcieni piasku, ciepłych odcieni brązu pobliskich wydm i lasów.
Jednostajny poszum morskich fal, wiatr grający w wydmowych zaroślach, delikatne kropelki morskiej mgły osiadające na twarzy… to panaceum na codzienne zmartwienia, stres, nieustanną gonitwę za czymś, czego sami nie jesteśmy w stanie nazwać.
Coraz więcej osób docenia ten niezwykły czas nad morzem i przyjeżdża tu w okresie jesiennym, by uciec od miejskiego zgiełku; odpocząć, zrelaksować się, naładować baterie na długi zimowy czas.
Jesień nad morzem jest dla wszystkich, którzy nie przepadają za tłocznymi miejscami, upałem, a także dla tych, którzy lubią aktywnie wypoczywać. Jesień nad morzem to fantastyczny czas na rowerowe wycieczki i piesze wędrówki. Czy to nie wspaniałe, gdy całą plażę ma się tylko dla siebie, nie trzeba się potykać o innych ludzi, by dojść do brzegu… Uwierzcie, jest wiele więcej zalet.
Zapraszamy na jesienny wypoczynek nad morze do Ośrodka Wypoczynkowego AparSPORT we Władysławowie
Przekonacie się sami, że to doskonałe miejsce i czas na relaks, i odprężenie.

W okresie jesiennym polecamy pobyty grupom zorganizowanym. Przygotowaliśmy atrakcyjną propozycję dla seniorów http://apartsport.eu/wczasy-dla-seniorow/ a także dla nauczycieli, uczniów i dla firm.
Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą pod nr tel.: 513 170 167