Do zobaczenia

Informujemy, że Apart Sport zakończył działalność we Władysławowie i nie prowadzi już ośrodka kolonijnego przy ul. Reja 2a. Pragniemy podziękować wszystkim naszym gościom, a w szczególności tym, którzy od wielu lat wybierali nasz ośrodek na miejsce swojego wypoczynku. Tworzyliście tu drugi dom i dlatego tak chętnie do nas powracaliście. Nawiązaliśmy tu wiele przyjaźni i długotrwałych… Read more »

0 komentarzy

Zimowe ferie 2019 nad morzem dla grup szkolnych i sportowych.

Już niedługo rozpoczną się zimowe ferie 2019. Dla wszystkich spóźnionych, którzy jeszcze szukają wolnych miejsc nad morzem, zapraszamy do nas, do Władysławowa. Przygotowaliśmy dla Was 100 miejsc. Cena osobodnia: 75 zł Cena zawiera nocleg w pokojach pięcioosobowych i sześcioosobowych oraz pełne wyżywienie. Dzwońcie do Nas. Jesteśmy otwarci 🙂 Nasz telefon: 513170167. Poniżej jest mapka z… Read more »

0 komentarzy

BOŻE CIAŁO LAST MINUTE

DŁUGI WEEKEND NAD MORZEM 31 maja – 3 czerwca: WYGODNE SPANIE I PYSZNE ŚNIADANIE W tym roku tak się składa, że nadchodzące święta mamy dzień po dniu; najpierw Boże Ciało, nazajutrz Dzień Dziecka, a do tego długi weekend! Zapraszamy wszystkich aktywnych wczasowiczów do naszego ośrodka. Oferujemy wygodne spanie i smaczne śniadanie! 🙂   Oddajemy w… Read more »

0 komentarzy

Gòde na Kaszëbach

Słomiany snopek w kącie izby, jodłowa gałązka pod sufitem ozdobiona opłatkami, Gwiazdor i Gwiazdy… te i inne tradycje bożonarodzeniowe na Kaszubach. Przyglądając się świątecznym tradycjom Kaszubów, są one podobne do tych, które kultywuje się w innych regionach Polski, ale musicie wiedzieć, że Kaszubi przygotowywali się do Świąt bardzo starannie. W adwencie brano udział w roratach,… Read more »

0 komentarzy

Krok po kroku, krok po kroczku idą Święta!

  1 łoś Lucek, co mówi ludzkim głosem 1 zaczarowana kareta z reniferami 2 bramy wejściowe 3 bombki giganty 8-metrowy Anielski Młyn 20 rumaków w Weneckiej Karuzeli 50 m. wysokości koła widokowego AmberSky 35 m. długości torów saneczkowych na Górce Lodowej 100 stoisk na Targu Węglowym 100 choinek 180 m2 lodowiska Już od 2 grudnia… Read more »

0 komentarzy

Słońce we Władysławowie

Jesienią nad polskim morzem także może być pięknie. Słoneczne plaże, zdrowe morskie powietrze. To to, czego można się spodziewać. Apart Sport po sezonie przyjmuje grupy sportowe, szachowe, seniorów. Zapraszamy!

0 komentarzy

Władysławowo się zmienia…

Miasto się zmienia? Władysławowo jest jednym z najbardziej popularnych polskich kurortów nadmorskich. I chce się zmieniać. Miasto nie chce być już kojarzone wyłącznie z disco polo, budkami z goframi i kolorową watą cukrową czy stoiskami z tanimi wyrobami. Dynamiczne zmiany planuje jeden z najmłodszych burmistrzów w kraju, zaledwie 34-letni Roman Kużel. Burmistrz chce, by do… Read more »

0 komentarzy

Listopadowy pejzaż bałtycki

Kto powiedział, że jesień nad Bałtykiem to kiepski pomysł? Jesienią do Władysławowa? Po co? odpowiedź  to  JOD ! Okazuje się jednak, że najzdrowiej wybrać się na urlop nad Morzem Bałtyckim jesienią. Jod nad Morzem Bałtyckim to największy skarb! Co to właściwie jest jod i dlaczego jest tak potrzebny naszemu organizmowi? To niezwykle istotny pierwiastek, jeden… Read more »

0 komentarzy

Lata dwudzieste, lata trzydzieste – złoty czas letniska Hallerowo

Odzyskanie niepodległości przez Polskę, to również powrót Kaszub do macierzy i rozkwit turystyki na terenie dzisiejszego Władysławowa. W 1920 roku powstaje letniskowe osiedle-kąpielisko – Hallerowo. A wszystko zaczyna się tego samego roku, gdy kolejnego dnia po doniosłym akcie zaślubin Polski z morzem, generał Józef Haller wraz z osobami towarzyszącymi , na pokładzie kutra o nazwie… Read more »

0 komentarzy

Tabaka na Kaszubach i w Apart Sporcie 🙂

Zażywanie tabaki to jeden z najsłynniejszych kaszubskich zwyczajów. „Chcemë le so zażëc!” – to w polskim tłumaczeniu: „Zażyjmy tabaki!” Tym zwrotem Kaszubi zapraszają do skorzystania z tej popularnej w regionie używki. W całej Polsce „tabaczenie” kojarzy się ze staropolskimi zwyczajami i jest już zapomniane, a tymczasem na Kaszubach jeszcze nie tak dawno tabakę zażywali wszyscy, nawet „białki „… Read more »

0 komentarzy